با حضور مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان مهریز و استان یزد برگزار شد:
پنجمین بیمارستان صحرایی تخصصی وفوق تخصصی شهدای جامعه پزشکی استان یزد از سوم لغایت ششم مهرماه در دهستان خورمیز از توابع شهرستان مهریز برپا می شود..
به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی استان یزد ومعاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد:
با برگزاری این همایش بر اهمیت و لزوم توجه به عفاف و حجاب در محیط های اداری تاکید و سخنرانان با بررسی این موضوع از دیدگاه های مختلف، نقش و ضرورت آن را بیش از پیش آشکار کرده و در پایان بیانیه ایی در این خصوص قرائت شد
جمعی از بانوان سازمان بسیج جامعه پزشکی استان یزدبه مناسبت ۲۱ تیر ماه روز ملی حجاب وعفاف بیانیه ای را منتشر نمودند که متن آن به شرح ذیل می باشد:
با حضور مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان
حضور سرگروه های حلقات صالحین کانون بسیج شهرستان اشکذر در نشست صمیمانه با سرمربی حلقات صالحین با محوریت تبیین کتاب سال صالحین ۹۷
با ارسال نامه به سازمان‌های بین‌المللی صورت گرفت
دبیرکل انجمن پزشکان مسلمان بدون مرز با ارسال نامه‌های جداگانه به سازمان‌های بین‌المللی از آنها خواسته جنایت هولناک رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن«رزان‌اشرف النجار» پرستار ۲۱ساله فلسطینی را مورد پیگیری قرار دهند.
همایش تاثیر عملکردهای فرهنگی جهت کاهش مصرف دخانیات در استان یزد به همت معاونت امور بهداشتی و سازمان بسیج جامعه پزشکی استان با حضور جمعی از مسئولین و اقشار مختلف، کارشناسان بهداشت ، روسای اصناف ، مسولین فرهنگی و بهداشتی ،سرگروهای صالحین اقشاربسیج و معاونین دانشگاه و دستگاههای اجرایی در یزد در روز ۲۲ خرداد ماه ۹۷ در محل سالن اجتماعات شهیدعلیزاده برگزار شد.
مراسم تکریم و معارفه مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان اشکذر، با حضور جمعی از مسئولان استانی وشهرستانی در محل سالن جلسات شبکه بهداشت ودرمان شهرستان اشکذر برگزار شد.
سازمان بسیج جامعه پزشکی استان یزد طی صدور بیانیه ای :
به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی استان یزد برگزار شد:
جلسه هماهنگی برپایی پنجمین بیمارستان صحرایی شهدای جامعه پزشکی با حضور فرماندار و دستگاه های اجرایی شهرستان مهریز در تاریخ ۷ خرداد ۹۷ درسالن جلسات فرمانداری برگزارگردید
بسیج جامعه پزشکی شاهرود برگزار کرد .

صفحات